Blog

Podsumowanie roku 2021 u ESM

Co działo się w ramach marki English Speaking Mum w tym roku? Zapraszam na podsumowanie!

Rok zaczęliśmy od darmowego wyzwania dla rodziców. W tym roku także chcę je zorganizować. Jeśli nie brałaś udziału w edycji z 2021 roku, zapisz się poniżej!

W styczniu rozpoczęłam także całoroczną serię z Rokiem w Lesie. Opracowałam ściągawki do opowiadania tej książki obrazkowej po angielsku i niemiecku. Przygotowałam także mnóstwo praktycznych materiałów PDF. Aby otrzymać pliki wystarczy zapisać się na mój newsletter.

Wydałam swoje pierwsze karty dźwiękowe z kodami QR po angielsku, niemiecku i hiszpańsku. Obecnie dostępne są karty z codziennymi czynnościami oraz emocjami z Niko. Próbki pobierzesz poniżej.

Przeprowadziłam 4 wywiady z niesamowitymi mamami.

Napisałam wpis z podsumowaniem 2 lat dwujęzycznego wychowania w naszym domu.

W kwietniu ruszyłam z pierwszą edycją kursu angielskiego dla rodziców. Jego ogromny sukces sprawił, że szybko wzięłam się za wersję niemiecką i hiszpańską i we wrześniu razem z ponad 200 kursantami ruszyliśmy z pełnym kursem z 10 modułami w 3 językach. Łącznie w kursach wzięło udział prawie 600 osób. Kolejne otwarcie drzwi w lutym-marcu 2022.

W ramach cyklu, w którym recenzuję książki o dwujęzyczności, udało mi się napisać Wam o 3 pozycjach:

W lipcu wyszedł również mój kolejny ebook z praktycznym podejściem do gramatyki

Łącznie w tym roku wydałam 3 książki oraz zeszyt ćwiczeń <3 Książki o Niko doczekały się również tłumaczenia na niemiecki i hiszpański.

Na Instagramie udało mi się uzbierać społeczność złożoną z ponad 15 tysięcy osób. Ruszyłam z lekcjami filmowymi dla rodziców:

Zostajecie ze mną na rok 2022?:)

English Speaking Mum
Wielbicielka i popularyzatorka idei dwujęzyczności zamierzonej w Polsce. Jeśli podobają Ci się tworzone przeze mnie treści, zapraszam Cię do obserwowania mojego konta na Facebooku oraz Instagramie oraz zapisu na newsletter poniżej. Udostępnianie przez Was moich wpisów umożliwi mi dotarcie do większego grona odbiorców i promowanie dwujęzyczności w naszym społeczeństwie.

Komentarz

Dodaj komentarz