Blog

Platforma z fiszkami do nauki gotowych zwrotów – pobierz za darmo!

Oczy Was nie mylą. Wciąż myślę nad sposobami, jak jeszcze bardziej ułatwić Wam naukę gotowych wyrażeń do komunikacji z Waszymi dziećmi. W tym wpisie otrzymacie również darmowe fiszki interaktywne do wypróbowania!

Gdy na Instagramie natknęłam się na platformę Learnote.pl, wiedziałam, że to strzał w 10. Aby nauka była jak najbardziej efektywna, dobrze jest korzystać z różnych jej form. Dlatego jako dodatek do moich kursów w formie filmików oraz ebooków z gotowymi zdaniami zaczęłam oferować dostęp do platformy z fiszkami. Chcę, abyście aktywnie i regularnie uczyli się gotowych zwrotów i w pełni skorzystali z treści zakupionych produktów.

Jak to działa?

Po zakupie kursu lub ebooka otrzymujesz link. Po zalogowaniu masz dostęp do całości materiału w formie zdań do nauki (od razu z wymową). Możesz uczyć się na komputerze, komórce lub tablecie. Nie musisz pobierać żadnych aplikacji – logujesz się w przeglądarce internetowej. Platforma umożliwia również robienie quizów i ćwiczeń w celu utrwalenia wiedzy. Bazuje ona na krzywej zapominania, podsuwając Ci do nauki te treści, z przyswojeniem których masz największy problem. Możesz śledzić swoje postępy, co działa niezwykle motywująco! Dostępny jest wyłącznie wariant brytyjski (wymowa generowana jest automatycznie). Dostęp do fiszek otrzymujesz na minimum 2 lata!

Co musisz wiedzieć?

Swoje odpowiedzi wpisujesz do specjalnego paska. System sprawdza poprawność jedynie pod kątem zdania bazowego z ebooka tj. Twoja odpowiedź może być teoretycznie dobra, ale system nie zna tak naprawdę angielskiego;) Sprawdzi jedynie, czy Twoje zdanie jest dokładnie takie samo jak zdanie źródłowe. Pokaże Cię prawidłową odpowiedź i zaznaczy na czerwono różnicę. Ty jednak możesz zaznaczyć swoją odpowiedź jako prawidłową i „nauczyć” system, aby Twojej wersji nie traktował jako błędu:)

Ile to kosztuje?

W przypadku kursów językowych, platforma jest w cenie najwyższego wariantu kursu. W przypadku ebooków, dopłata za platformę fiszkową wynosi jedynie… 10-20 zł (w zależności od wielkości ebooka). Fiszki można dokupić PO ZAKUPIE ebooka, a instrukcje dostaje się razem z zakupionym ebookiem. Dostęp do platformy nie jest ograniczony czasowo (min. 2 lata lub tak długo jak strona będzie istniała).

Jak otrzymać dostęp?

Z platformy mogą korzystać jedynie posiadacze kursów lub ebooków. Po zakupie każdego ebooka można dokupić kurs fiszkowy – instrukcje otrzymujesz w mejlu z zamówieniem ebooka. Zapraszam do wypróbowania: darmowe fiszki po angielsku, niemiecku i hiszpańsku!

Chcę przetestować darmowe fiszki po angielsku >>

Chcę przetestować darmowe fiszki po niemiecku >>

Chcę przetestować darmowe fiszki po hiszpańsku >>

Wystarczy, że stworzysz konto UCZNIA, klikając na „Dołącz do kursu”.

Jeśli posiadasz ebooki i chcesz dokupić dostęp do platformy, napisz wiadomość e-mail do mojej asystentki asystentka.englishspeakingmum[małpa]gmail.com o temacie „platforma fiszkowa”. Napisz do jakiego ebooka chcesz dokupić fiszki, a otrzymasz link do zakupu (po weryfikacji w sklepie historii Twoich zamówień). Możesz także dokupić przy okazji audiobook, również za 10 zł. Do zalogowania na platformę wykorzystaj ten sam adres e-mail, którego użyto w zamówieniu. Inne adresy mogą zostać odrzucone przez moderatora.

Co oznaczają kolory pasków?

Niebieski = wszystko na dobrej drodze do zapamiętania na długo!

Zielony = już masz tę fiszkę w pamięci długotrwałej

Pomarańczowy = uczysz się, poznajesz nowe zwroty

Przykładowe screeny:

To jak, uczysz się z nami?:) Pamiętaj, aby wypróbować darmowe fiszki po angielsku, niemiecku i hiszpańsku! Jeśli masz pytania, napisz do mnie wiadomość e-mail englishspeakingmum[małpa]gmail.com

The form you have selected does not exist.

English Speaking Mum
Wielbicielka i popularyzatorka idei dwujęzyczności zamierzonej w Polsce. Jeśli podobają Ci się tworzone przeze mnie treści, zapraszam Cię do obserwowania mojego konta na Facebooku oraz Instagramie oraz zapisu na newsletter poniżej. Udostępnianie przez Was moich wpisów umożliwi mi dotarcie do większego grona odbiorców i promowanie dwujęzyczności w naszym społeczeństwie.

Dodaj komentarz