Blog

platforma-z-fiszkami-angielski

Platforma z fiszkami do nauki gotowych zwrotów

Oczy Was nie mylą. Wciąż myślę nad sposobami, jak jeszcze bardziej ułatwić Wam naukę gotowych wyrażeń do komunikacji z Waszymi dziećmi.

Gdy na Instagramie natknęłam się na platformę Learnote.pl, wiedziałam, że to strzał w 10. Aby nauka była jak najbardziej efektywna, dobrze jest korzystać z różnych jej form. Dlatego jako dodatek do moich kursów w formie filmików oraz ebooków z gotowymi zdaniami zaczęłam oferować dostęp do platformy z fiszkami. Chcę, abyście aktywnie i regularnie uczyli się gotowych zwrotów i w pełni skorzystali z treści zakupionych produktów.

Jak to działa?

Po wykupieniu dostępu (np. wybierając najwyższy wariant ebooka lub kursu) otrzymujesz link. Po zalogowaniu masz dostęp do całości materiału w formie zdań do nauki (od razu z lektorem). Możesz uczyć się na komputerze, komórce lub tablecie. Nie musisz pobierać żadnych aplikacji – logujesz się w przeglądarce internetowej. Platforma umożliwia również robienie quizów i ćwiczeń w celu utrwalenia wiedzy. Bazuje ona na krzywej zapominania, podsuwając Ci do nauki te treści, z przyswojeniem których masz największy problem. Możesz śledzić swoje postępy, co działa niezwykle motywująco! Dostępny jest wyłącznie wariant brytyjski.

Ile to kosztuje?

W przypadku kursów językowych, platforma jest w cenie najwyższego wariantu kursu (przypominam, że dostęp do kursów otwieram tylko 2 razy do roku). W przypadku ebooków, dopłata za platformę fiszkową wynosi jedynie… 10 zł. Dostęp do platformy nie jest ograniczony czasowo (min. 2 lata lub tak długo jak strona będzie istniała).

Jak otrzymać dostęp?

Z platformy mogą korzystać jedynie posiadacze kursów lub ebooków. Jeśli ich nie masz, po prostu wykup najwyższy wariant interesujących Cię produktów:

Jeśli posiadasz ebooki i chcesz dokupić dostęp do platformy, napisz wiadomość e-mail do mojej asystentki asystentka.englishspeakingmum[małpa]gmail.com o temacie „platforma fiszkowa”. Napisz do jakiego ebooka chcesz dokupić fiszki, a otrzymasz link do zakupu (po weryfikacji w sklepie historii Twoich zamówień). Możesz także dokupić przy okazji audiobook, również za 10 zł. Do zalogowania na platformę wykorzystaj ten sam adres e-mail, którego użyto w zamówieniu. Inne adresy mogą zostać odrzucone przez moderatora.

Przykładowe screeny:

To jak, uczysz się z nami?:) Jeśli masz pytania, napisz do mnie wiadomość e-mail englishspeakingmum[małpa]gmail.com

English Speaking Mum
Wielbicielka i popularyzatorka idei dwujęzyczności zamierzonej w Polsce. Jeśli podobają Ci się tworzone przeze mnie treści, zapraszam Cię do obserwowania mojego konta na Facebooku oraz Instagramie oraz zapisu na newsletter poniżej. Udostępnianie przez Was moich wpisów umożliwi mi dotarcie do większego grona odbiorców i promowanie dwujęzyczności w naszym społeczeństwie.

Dodaj komentarz