Blog

audiobook do nauki angielskiego

Audiobooki do nauki angielskiego i niemieckiego – dwujęzyczność zamierzona

Wychodząc naprzeciw Waszym prośbom i chcąc jeszcze bardziej ułatwić Wam naukę, ruszam z kolejnym projektem: audiobooki do nauki angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego jako uzupełnienie ebooków „English for Mummies and Daddies”, „Deutsch für Mamas und Papas” oraz Español para mamás y papás”.

Realizacja projektu pt. Audiobooki przebiegała w 4 etapach:

1. Wyszukiwanie i rozmowy ze studiami nagraniowymi, które współpracują z lektorami będącymi native speakerami
2. Przygotowanie treści do nagrań
3. (Cierpliwe czekanie, a następnie…) Przesłuchanie całości otrzymanych plików
4. Poprawki, poprawki i więcej poprawek:) (ten etap jest zawsze i wszędzie, chociaż każdorazowo się łudzę, że tym razem będzie inaczej 😀 )

Audiobooki do nauki angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego czekają na Was tutaj.

Informacje na temat audiobooków do nauki angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego

– Nagrania angielskie obejmują tylko wersję brytyjską. Amerykański wariant nie jest czytany.

– W audiobooku znajdziecie wyłącznie zdania po angielsku, po niemiecku lub hiszpańsku bez wersji polskiej.

– Każdy audiobook zawiera kilkaset (!) nagrań.

– Każde zdanie jest w osobnym pliku MP3, dzięki czemu możecie łatwo np. wybrać zdania, których chcecie się uczyć.

– Ebooki mają numerację zdań, aby ułatwić wyszukanie interesujących Was wyrażeń.

– Audiobooki są sprzedawane wyłącznie razem z e-bookami, tworzą one całość (w audiobooku nie ma wersji polskiej oraz wytłumaczenia pewnych zagadnień, dlatego nauka bez książki nie miałaby sensu)

– Osobom, które mają już książki i chcą dokupić audio, w podziękowaniu za zaufanie i wsparcie, oferuję je za jedyne 10 zł za jeden audiobook. Myślę, że jest to kwota symboliczna, jak na profesjonalne nagrania i taką liczbę plików. Ta cena jest dla Was stała. Możecie zgłosić się do mnie w każdej chwili. Aby je dokupić, zgłoście się do mojej asystentki na adres: asystentka.englishspeakingmum(małpa)gmail.com

– Każdy, kto chciałby otrzymać najpierw próbkę nagrań, zachęcam do zapisu na newsletter tutaj. Po zapisie i potwierdzeniu zapisu w otrzymanej wiadomości e-mail możecie pobrać demo e-booka „At home” oraz przykładowe pliki audio.

Kończąc, mówię „ufff” i życzę Wam, aby dzięki audiobooków Wasza nauka była jeszcze owocniejsza niż do tej pory – teraz możecie uczyć się także w wannie, aucie czy na spacerze:)

Audiobooki do nauki angielskiego i niemieckiego English for mummies and Daddies
English Speaking Mum
Wielbicielka i popularyzatorka idei dwujęzyczności zamierzonej w Polsce. Jeśli podobają Ci się tworzone przeze mnie treści, zapraszam Cię do obserwowania mojego konta na Facebooku oraz Instagramie oraz zapisu na newsletter poniżej. Udostępnianie przez Was moich wpisów umożliwi mi dotarcie do większego grona odbiorców i promowanie dwujęzyczności w naszym społeczeństwie.

Komentarz

Dodaj komentarz