Start

Witaj w miejscu, które pokaże Ci w jaki sposób uczyć dzieci języków obcych w domu!

Z tej strony Justyna, znana w sieci jako English Speaking Mum. Jestem mamą, która dzięki mówieniu do dziecka po angielsku od drugiego roku życia, nauczyłam je mówić po angielsku w sposób płynny już na 3. urodziny! Chciałabym pokazać Ci, w jaki sposób można to osiągnąć i pokazać Ci, że wiele z Twoich wątpliwości może nie mieć uzasadnienia❤️

✔️Możesz działać, nawet jeśli Twój poziom języka nie jest bardzo wysoki
✔️Opóźnienie i zaburzenia mowy u dzieci powodowane dwujęzycznością to obalone już MITY
✔️Nawet kilkanaście minut dziennie może przynieść mnóstwo korzyści!

Możesz wracać do tej strony i po kolei zapoznawać się z kolejnymi materiałami. Na spokojnie!

Więcej o mnie i mojej działalności

Z zawodu jestem tłumaczką, mam również wykształcenie pedagogiczne (Lingwistyka Stosowana z dwoma specjalizacjami). Naszą przygodę z językiem angielskim zaczęliśmy chwilę przed drugimi urodzinami, przechodząc od czytania książek, śpiewania i 2-3 godzin angielskiego dziennie po płynne porozumiewanie się w tym języku w naszym domu. Rok później zawitał u nas również język niemiecki, na który staram się wygospodarować przynajmniej 15 minut dziennie.

Na dzień dzisiejszy (2024 rok) działamy dwujęzycznie już ponad 5 lat! Moja marka English Speaking Mum niedawno obchodziła 4 urodziny. Pomogłam już tysiącom rodziców a liczba zamówień w moim Sklepie dawno przekroczyła 17 tys.

Jestem autorką pierwszych na rynku materiałów dla rodziców wprowadzających dwujęzyczność zamierzoną w swoich domach. Zajmuję się tworzeniem kompendiów tematycznych w języku angielskim (oraz niemieckim i hiszpańskim), które mają za zadanie zapewnić gotowe wyrażenia i słownictwo na wszystkie sytuacje, z którymi takim rodzicom przyjdzie się zmierzyć. Dziś w ofercie mojego Sklepu znajdziecie e-booki, papierowy poradnik, kartonowe dwujęzyczne książeczki, kursy dla rodziców i dzieci, aplikację na telefon i nie tylko!

Jestem tutaj, aby pokazać Ci, że Ty też możesz wspólnie ze swoim dzieckiem zacząć przygodę z językami obcymi w Waszym domu. Niczego nie „musisz”. Nie musisz zaczynać od urodzenia. Nie musisz mówić wyłącznie w danym języku. Nie musisz stosować żadnych sztywnych strategii. Nie musisz znać języka perfekcyjnie i mieć idealnego akcentu. Wystarczy jedynie chcieć.

Kontakt do mnie: justyna[małpa]englishspeakingmum.pl – odpisuję na każdą wiadomość!

Przeczytaj opinie o mojej działalności! >>

Darmowe wpisy na blogu

Wybierz interesującą Cię kategorię i rozpocznij się lekturę! Na blogu znajdziesz wpisy z polecajkami książek i bajek, artykuły o dwujęzyczności zamierzonej oraz darmowe słownictwo dla rodziców.

Przechodzę do bloga >>