Blog

Jak uczyć angielskiego w przedszkolu? — opowiada Marysia Bursche z Head Full of Ideas

Tym, jak powinno się uczyć angielskiego dzieci w przedszkolu, zainteresowani są zarówno rodzice, jak i młodzi nauczyciele. Na co zwrócić uwagę i na czym można się skupić?

Zacznijmy od stwierdzenia oczywistego: jako rodzice i nauczyciele nie mamy wpływu na ilość lekcji, długość ich trwania, podstawę programową oraz liczebność grup. Nie mamy na to wpływu, ALE to nie znaczy że nie powinniśmy o tym mówić i na to narzekać — milczenie na pewno niczego nie zmieni, głośne mówienie o potrzebie zmiany systemu zwiększa szansę na zmiany.

Co możemy z kolei zrobić? Działać jak najlepiej z tym, co mamy. I zmieniać to, co możemy zamienić. Zapraszam do wskazówek na temat tego, jak uczyć angielskiego w przedszkolu od Marysi Bursche z Head Full of Ideas.

>> Zobacz moje e-book dla rodziców i nie tylko <<

English Speaking Mum
Wielbicielka i popularyzatorka idei dwujęzyczności zamierzonej w Polsce. Jeśli podobają Ci się tworzone przeze mnie treści, zapraszam Cię do obserwowania mojego konta na Facebooku oraz Instagramie oraz zapisu na newsletter poniżej. Udostępnianie przez Was moich wpisów umożliwi mi dotarcie do większego grona odbiorców i promowanie dwujęzyczności w naszym społeczeństwie.

Dodaj komentarz