Blog

AUDIOBOOKI DO NAUKI – DWUJĘZYCZNOŚĆ ZAMIERZONA

Wychodząc naprzeciw Waszym prośbom i chcąc jeszcze bardziej ułatwić Wam naukę, ruszyłam kilka tygodni temu z kolejnym projektem: nagrania wersji audio do e-booków English for Mummies and Daddies oraz Deutsch für Mamas und Papas.

Realizacja tego projektu przebiegała w 4 etapach:

1. Wyszukiwanie i rozmowy ze studiami nagraniowymi, które współpracują z lektorami będącymi native speakerami
2. Przygotowanie treści do nagrań
3. (Cierpliwe czekanie, a następnie…) Przesłuchanie całości otrzymanych plików
4. Poprawki, poprawki i więcej poprawek:) (ten etap jest zawsze i wszędzie, chociaż każdorazowo się łudzę, że tym razem będzie inaczej 😀 )

Końcowe produkty czekają na Was tutaj:

Informacje na temat audiobooków

– Nagrania angielskie obejmują tylko wersję brytyjską. Amerykański wariant nie jest czytany. Być może kiedyś dogramy też wariant amerykański czytany przez Amerykanina, chociażby na potrzeby aplikacji na telefon (która pomału się wykluwa!).

– W audiobooku znajdziecie wyłącznie zdania po angielsku oraz po niemiecku bez wersji polskiej.

– Audiobook „At home” zawiera 682 pliki, a „Outside” 258 plików. Audiobook „Zuhause” obejmuje 684 pliki.

– Każde zdanie jest w osobnym pliku MP3, dzięki czemu możecie łatwo np. wybrać zdania, których chcecie się uczyć.

– Do nagrań dołączona jest transkrypcja z numeracją zdań, aby ułatwić wyszukanie interesujących Was wyrażeń.

– Audiobooki są sprzedawane wyłącznie razem z e-bookami, tworzą one całość (w audiobooku nie ma wersji polskiej oraz wytłumaczenia pewnych zagadnień, dlatego nauka bez książki nie miałaby sensu)

– Osobom, które mają już książki i chcą dokupić audio, w podziękowaniu za zaufanie i wsparcie, oferuję je za jedyne 5 zł za jeden audiobook. Myślę, że jest to kwota symboliczna, jak na profesjonalne nagrania i taką liczbę plików. Ta cena jest dla Was stała. Możecie zgłosić się do mnie w każdej chwili. Instrukcję, co trzeba zrobić, znajdziecie na mojej stronie na Facebooku

– Z okazji premiery audiobooków nowi klienci, którzy nie mają jeszcze książek, mogą je obecnie kupić wraz z zestawami nagrań w cenie o jedynie 5 zł wyższej niż w przypadku samej książki (lub 10 zł w przypadku zestawu dwóch książek z dwoma audiobookami)

– Każdy, kto chciałby otrzymać najpierw próbkę nagrań, zachęcam do zapisu na newsletter (prawy górny róg bloga). Po zapisie i potwierdzeniu zapisu w otrzymanej wiadomości e-mail możecie pobrać demo e-booka „At home” oraz przykładowe pliki audio.

Kończąc, mówię „ufff” i życzę Wam jeszcze owocniejszej nauki niż do tej pory – teraz także w wannie, aucie czy na spacerze:)

English Speaking Mum
Wielbicielka i popularyzatorka idei dwujęzyczności zamierzonej w Polsce. Jeśli podobają Ci się tworzone przeze mnie treści, zapraszam Cię do obserwowania mojego konta na Facebooku oraz Instagramie oraz zapisu na newsletter poniżej. Udostępnianie przez Was moich wpisów umożliwi mi dotarcie do większego grona odbiorców i promowanie dwujęzyczności w naszym społeczeństwie.

Komentarz

Zostaw komentarz