Kurs angielskiego dla dzieci

UNIKATOWY KURS ANGIELSKIEGO DLA DZIECI – JEDYNY TAKI NA RYNKU!

AKADEMIA DWUJĘZYCZNEGO DZIECKA

• Szukasz kursu, który sprawi, że Twoje dziecko zacznie mówić po angielsku od pierwszych lekcji?

• Chcesz, aby Twój maluch nauczył się czegoś więcej niż oklepanych podstaw?

• Otaczasz swoje dziecko angielskim w domu i ciężko Ci trafić na wartościowe wspierające materiały?

• Wierzysz, że nauka gotowych codziennych zdań od native speakerów to klucz do sukcesu?

• Pragniesz wzbogacić zasób leksykalny swojego dziecka?

• A może potrzebujesz zaawansowanych lekcji dla swojego dwujęzycznego już dziecka?

DOŁĄCZCIE DO AKADEMII DWUJĘZYCZNEGO DZIECKA, BY ZNALEŹĆ TO, CZEGO SZUKACIE!

Nauczyłam swoje dziecko mówić po angielsku, mówiąc do niego w tym języku od 2 roku życia (obok polskiego!). Od początku brakowało mi materiałów dla dzieci obejmujących autentyczny, żywy język, z których dzieci mogą uczyć się całych fraz i wzbogacać swój zasób leksykalny. Lekcji, które dziecko nie będzie oglądać w sposób bierny, skupiając się jedynie na fabule lub prostych piosenkach. Dlatego stworzyłam kursy dla dzieci inne niż wszystkie.

JAK TO DZIAŁA?

• Dziecko ogląda lekcje wprowadzające, przyswajając gotowe zdania

Materiał utrwalacie, oglądając lekcje utrwalające oraz quizy

Poza ekranem zapamiętujecie zdania, wypełniając zeszyt ćwiczeń i przeprowadzając zaproponowane zabawy

W codziennym życiu korzystacie ze znanych zwrotów!

Warstwa językowa filmów została celowo uproszczona do zdań, które maluchy mają zapamiętać.

Lekcje utrwalające zachęcają dzieci do powtarzania. Filmy celowo trwają tylko kilka minut, aby utrzymać koncentrację dzieci na materiale.

TO NIE SĄ BAJECZKI!

Wasze dzieci prawdopodobnie oglądają bajeczki po angielsku: nie zawsze jednak powtarzają z nich całe zdania dłuższe niż powiedzonka typu „Rubble on the double” czy inne proste zwroty. Im bardziej rozbudowana fabuła, im więcej dialogów i dopowiedzeń lektora, tym bardziej dziecko skupia się na losach bohaterów i mniej jest w stanie wychwycić ze strumienia głosów.

Bajki typu Paw Patrol, Bing czy Peppa to cudowne źródła i są niezwykle atrakcyjne dla dzieci – bardzo polecam z nich korzystać. Zastanówcie się jednak, czy ich oglądanie znacząco wpływa na postępy Waszych dzieci w aktywnym używaniu języka tu i teraz? Jeśli zaobserwowaliście takie postępy, to świetnie! Oznacza to, że Akademia Dwujęzycznego Dziecka nie jest dla Was i możecie śmiało korzystać wyłącznie z tych (często darmowych) źródeł.

Jeśli jednak potrzebujecie wsparcia w rozgadaniu dzieci po angielsku i nauki codziennego a także bardziej zaawansowanego słownictwa, to te lekcje będą dla Was strzałem w dziesiątkę.

Z jakimi założeniami stworzyłam ten kurs?

⭐ Lekcje uczą dzieci gotowych zdań redagowanych oraz wypowiadanych przez native speakerów

⭐ Kurs zawiera dialogi między rodzicem a dzieckiem i opiera się na nauce z opiekunem (także poza ekranem)

⭐ Kurs opiera się na realnych filmach z udziałem dzieci

Czego nauczy się Twoje dziecko?

⭐ Dziecko nauczy się wypowiadać gotowe zdania umożliwiające opis tego, co właśnie robi

⭐ Mały kursant pozna odpowiedzi po angielsku na pytania zadawane przez rodzica z danej tematyki

⭐Twój maluch pozna słownictwo związane z tematyką modułu (podstawowe na poziomie 0 i 1, rozszerzone na poziomie 2 i 3)

Dla kogo jest kurs?

• Lekcje nie są przeznaczone dla dzieci w określonym wieku – mogą z nich korzystać zarówno młodsze jak i starsze dzieci bez limitu wiekowego. Wybór kursu należy oprzeć o poziom znajomość języka (po obejrzeniu lekcji próbnych), a nie wiek! Lekcje testowały zarówno dwulatki jak i dziewięciolatki i te o odpowiednim poziomie językowym wystawiły pozytywne recenzje! Patrz opinie testerów poniżej.

Czy z kursu mogą korzystać także rodzice?
Jak najbardziej! Zalecam, aby towarzyszyli oni dziecku podczas nauki, pomagając maluchowi, ale również nadrabiając swoje braki. Nie polecam jednak kupna kursu z myślą głównie o sobie – proponuję skorzystać raczej z kursu dla dorosłych i/lub poczekać na tematycznego e-booka.

kurs angielskiego dla dzieci grafika 6

Dla kogo ten kurs NIE JEST?

Dla rodziców, którzy nie chcą siadać do lekcji wspólnie z dzieckiem (jedna lekcja trwa kilka minut i można przerabiać 1-2 lekcje dziennie)

❌ Dla rodziców, którzy nie planują prowadzenia z dziećmi rozmów w języku angielskim np. używając zdań z kursu i wolą aby dzieci uczyły się materiału realizowanego w tradycyjnych placówkach/kursach

❌Dla dzieci, które kategorycznie odmówią oglądania lekcji po obejrzeniu lekcji próbnych. Tak jak w przypadku zwykłych lekcji próba zachęcenia do nauki leży po stronie rodzica, jednak odradzam działanie na siłę — są różne gusta i istnieją inne sposoby nauki

❌ Poziom 1 i 2 nie jest dla dzieci, które już potrafią mówić swobodnie po angielsku. Ich zapraszam do poziomu 3 do nauki zaawansowanego słownictwa

❌ Dla rodzin, które wolą inne formy wsparcia językowego niż filmowe lekcje przed ekranem. Jeśli Wasze dziecko nie korzysta jeszcze z ekranów, nie polecam niczego przyspieszać

❌Dla rodziców, którzy nie potrzebują wsparcia dedykowanego dla dzieci – każdy temat z kursów dla dzieci powinien ukazać się kiedyś w wersji rozbudowanej w postaci e-booka

Każdy moduł w zależności od poziomu obejmuje 20-30 filmów:

⭐ lekcje wprowadzające gotowe zdania i dialogi

⭐ lekcje utrwalające i zachęcające do powtarzania

⭐lekcje rozszerzające (tylko na poziomie 2)

⭐ quizy sprawdzające nabytą wiedzę

🤍 Lekcje wprowadzające mają dwie wersje: z polskim lektorem i bez niego do decyzji rodzica!

🤍 Każdy film trwa max. 4 minuty, aby umożliwić rodzicowi dopasowanie długości trwania nauki do wyznaczonego czasu ekranowego i nie zmęczyć dziecka

🤍Lepiej zostawić dziecko z uczuciem niedosytu niż je zanudzić! W przypadku tego kursu uważam, że 1-3 lekcje każdego dnia to optymalne rozwiązanie

🤍Kurs obejmuje lekcje filmowe, to nie jest interaktywna aplikacja. Zadania aktywizują dzieci w sposób ograniczony formatem video.

Dodatkowo otrzymujecie:

👍przewodnik dla rodzica PDF z instrukcją, wypisanymi dialogami, zdaniami, kartami obrazkowymi i dodatkowymi materiałami

👍zeszyt ćwiczeń PDF dla dzieci (do druku) – młodsze dzieci mogą rozwiązywać z rodzicem

👍plakat motywacyjny i certyfikat dla dzieci (do druku)

👍zniżki w przypadku kupna różnych poziomów dla rodzeństwa lub awansowania na kolejny poziom

Jak działać?

Rodzic otrzymuje instrukcję i zapoznaje dziecko z kolejnymi filmami zgodnie z harmonogramem (biorąc również pod uwagę preferencje dziecka). Lekcje są wcześniej nagrane, nie są na żywo, a kurs nie obejmuje interakcji z nauczycielem. Nie są potrzebne żadne dodatkowe materiały! Wystarczy laptop, tablet lub komórka, dostęp do Internetu i choćby 5 minut wolnego czasu na obejrzenie lekcji. Dostęp do Internetu nie jest konieczny każdorazowo – istnieje możliwość pobrania lekcji do oglądania offline w formacie MP4 (wymagany program odtwarzający format MP4).

mediamodifier_image (1)

Czym ten kurs różni się od innych?

Na kompleksowym opracowaniu codziennych tematów bliskim dzieciom oraz na zachęceniu do samodzielnego mówienia. Nie chcę tworzyć kolejnego kursu, który powiela same podstawy znane z innych lekcji dla dzieci i uczy głównie słówek. Nie chcę też tworzyć kolejnych bajeczek po angielsku (które można oglądać za darmo), które zapewnią dzieciom rozrywkę, ale realnie nie zawsze wpłyną na ich postępy w mówieniu.

Do kursu przemycam różnorodne konstrukcje gramatyczne, aby w naturalny sposób uczyć gramatyki bez uczenia gramatyki!

kurs angielskiego online dla dzieci

W jakiej cenie?

Jeden moduł na poziomie 1 (mniej treści) w regularnej cenie kosztuje 189zł, a na poziomie 2 – 249 zł, czyli dużo mniej niż miesiąc nauki w tradycyjnej szkole językowej. Jest to również koszt niewiele większy niż miesięczna opłata za dodatkowe lekcje angielskiego np. w przedszkolu.


• Lekcje mogą być przerabiane także przez rodzeństwo i to nieskończoną liczbę razy (brak limitu dostępu).   Poziom 2 zawiera te same filmy co poziom 1, jedynie bogatsze w treść.


• Cena za każdy moduł jest najniższa zawsze w trakcie premiery. Można wykupywać jedynie wybrane moduły tematyczne.


Jeśli Twoje dziecko nie zacznie powtarzać zdań, w ciągu 7 dni od zakupu kurs możesz zwrócić i odzyskać pieniądze!

PRZED ZAKUPEM KONIECZNIE OBEJRZYJ Z DZIECKIEM PRZYKŁADOWE LEKCJE ORAZ SPRAWDŹ, CZY TWOJE URZĄDZENIE OTWIERA LINKI Z PLIKU PDF ORAZ ODTWARZA POBRANE PLIKI MP4

AKADEMIA DWUJĘZYCZNEGO DZIECKA

POZIOM 0 dla dzieci bez znajomości angielskiego (zapowiedź)

Cel: budowanie bazy leksykalnej, nauka pierwszych prostych zdań

 

POZIOM 1 dla dzieci z podstawami znajomości angielskiego

Cel: zachęcenie do wypowiadania pierwszych zdań, nauka nowego podstawowego słownictwa związanego z konkretnym tematem

Chcesz kupić dwa poziomy dla rodzeństwa? Wpisz kod zniżkowy „dwapoziomy”, aby zmniejszyć cenę tańszego kursu do 40zł. Poziomy zawierają te same filmy – poziom 2 obejmuje dodatkowo bardziej rozbudowane zdania, filmy rozszerzające oraz trudniejsze quizy.

MODUŁ 1: PLAC ZABAW

MODUŁ 2: NAUKA

MODUŁ 3

POZIOM 2 dla dzieci otaczanych angielskim w domu

Cel: zachęcenie do mówienia i odpowiadania po angielsku, nauka nowego słownictwa związanego z konkretnym tematem

Chcesz kupić dwa poziomy dla rodzeństwa? Wpisz kod zniżkowy „dwapoziomy”, aby zmniejszyć cenę tańszego kursu do 40 zł. Poziomy zawierają te same filmy – poziom 2 obejmuje dodatkowo bardziej rozbudowane zdania, filmy rozszerzające oraz trudniejsze quizy.

MODUŁ 1: PLAC ZABAW

MODUŁ 2: NAUKA

MODUŁ 3

POZIOM 3 dla dzieci chcących wzbogacić swój zasób leksykalny (zapowiedź)

Cel: nauka zaawansowanego słownictwa i konstrukcji związanych z konkretnym tematem

OPINIE TESTERÓW W WIEKU OD 2 do 9 LAT

Najczęściej zadawane pytania:

Czy dialogi są tłumaczone na polski?

Przygotowałam dwie wersje lekcji wprowadzających – z tłumaczeniem i bez tłumaczenia. To od Was i preferencji Waszych dzieci zależy, z której wersji skorzystacie! Możecie również przykładowo początkowo oglądać z polskim lektorem, by przy kolejnych odsłuchaniach z niego rezygnować lub od razu oglądać tylko po angielsku.

Ile trwa jedna lekcja?

Maksymalnie 5 minut! Mogłabym połączyć lekcje w dłuższe filmy, ale uważam, że takie wyjście jest dużo lepsze – to rodzic dostosowuje liczbę oglądanych lekcji do czasu ekranowego dziecka. Z mojej perspektywy lepiej zostawiać dzieci z uczuciem niedosytu niż je zanudzić! Dzięki krótkim lekcjom można je włączać codziennie, utrwalając materiał.

Czy do filmów przewidziane są jakieś dodatkowe materiały?

Dodatkowo otrzymujecie przewodnik dla rodzica ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi nauki, propozycjami działania, wszystkimi dialogami w pliku PDF i kartami obrazkowymi ze słownictwem oraz… zeszyt ćwiczeń dla dzieci, motywacyjny plakat i certyfikat ukończenia! Wszystko w formacie PDF (do druku).

Gdzie możemy oglądać lekcje?

Lekcje są dostępne na specjalnej platformie, na którą nie musisz się logować. Możesz włączać je dziecku na telefonie, tablecie lub laptopie. Zobacz lekcje próbne i spróbuj je pobrać przed zakupem, aby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo na Twoich urządzeniach.

Na jak długo otrzymamy dostęp do lekcji?

Nie przewiduję żadnego limitu dostępu do lekcji  – możecie wracać do nich w dowolnym momencie i puszczać je młodszemu rodzeństwu. Zastrzegam jedynie możliwość przerzucenia filmów na inną platformę w razie problemów i podesłania Wam nowych linków do lekcji. Według założeń jeden moduł można przerobić w trakcie jednego miesiąca, ale jest to czas jedynie sugerowany.

Czym się różni poziom 1 od poziomu 2?

Kursy obejmują te same filmy. Na poziomie 1 filmy są krótsze i zawierają tylko prostsze zdania. Poziom 2 zawiera dodatkowo więcej dialogów i dłuższe, bardziej rozbudowane zdania. Ponadto na poziomie 2 dzieci mogą obejrzeć lekcje rozszerzające słownictwo, oraz otrzymują dodatkowo quiz o wyższym poziomie trudności. Możesz kupić oba poziomy (np. dla rodzeństwa), wpisując kod zniżkowy „dwapoziomy”, aby uzyskać drugi tańszy kurs za jedyne 40zł.

Czy trzeba wykupywać moduły na kolejne miesiące?

Nie! Oczywiście zachęcam do udziału w rocznym, kompleksowym kursie, natomiast można pomijać te moduły, którymi nie jesteście zainteresowani. Nie są one ze sobą w jakikolwiek sposób połączone.

Ile modułów dostępnych jest obecnie?

Na tę chwilę dostępny jest moduł pierwszy o tematyce placu zabaw. Aktualnie pracuję nad drugim modułem: szkoła/przedszkole.

Jaki zakup najbardziej się opłaca?

Najtaniej jest kupować moduły podczas ich premiery. Gdy będzie już dostępnych ich kilka, niższa cena będzie obowiązywać w pakietach (nie taniej niż podczas premiery każdego modułu).

Czy muszę mieć połączenie z Internetem?

Nie trzeba mieć połączenia z Internetem każdorazowo. Dla Waszej wygody włączyłam możliwość pobierania filmów (gdy jesteście online), abyście mogli przerabiać lekcje także offline w każdych warunkach. Wymagany jest program odtwarzający pliki MP4. Przed zakupem koniecznie pobierz lekcje próbne, aby zobaczyć, czy Twój sprzęt np. TV lub laptop je odtwarza.

Czy na pewno będę w stanie odtworzyć lekcje?

Lekcje zostały przygotowane z użyciem podstawowych formatów takich jak PDF i MP4 – przed zakupem upewnij się jednak, że Twój sprzęt je obsługuje np. czy nie blokuje otwierania lekcji z pliku PDF. Takie problemy techniczne można rozwiązać, ale należy to zrobić na własną rękę przed zakupem kursu. Kurs przetestujesz, pobierając PDF z próbnymi lekcjami.

Czy lekcje są interaktywne?

Nie. To nie jest aplikacja, a lekcje filmowe. Zawierają one zadania aktywizujące dla dzieci, ale w sposób ograniczony przez format wideo.

Czy kurs mogę zwrócić?

Tak. Oferuję możliwość zwrotu kursu w ciągu 7 dni od zakupu, jeśli Twoje dziecko nie zacznie powtarzać zdań z kursu. Wystarczy napisać do mnie wiadomość na adres englishspeakingmum[małpa]gmail.com. Zależy mi jedynie na usatysfakcjonowanych klientach!